4 переваги повітряного опалення

Більшість систем обігрівання використовують водяну систему передачі тепла від теплогенератора (котла) до приміщень, де встановлені приймачі-передавачі тепла (радіатори або «тепла підлога»). Але використовується й інша система, повітряного обігріву, котра має значно вищу загальну ефективність від водяної.
Традиційні системи повітряного обігрівання використовують теплогенератор. Через нього пропускається повітря, котре підігрівається до 45-60 С і подається повітропроводами в усі кімнати.
Для розігрівання повітря використовують різні варіанти теплогенераторів:
– Каміни або котли на біопаливі;
– Теплові помпи;
– Газові котли.
Кожної години система повітряного обігрівання переміщує від 1 до 4 тисяч кубометрів повітря через повітропроводи на відстань до 15 метрів від джерела тепла.
1.jpg
Мешканці, котрі обігрівають свої приміщення за допомогою повітряного обігрівання, отримують ряд переваг:
1. Абсолютну безпеку: відсутність в системі води позбавляє страхів за протікання, не відбувається ржавіння труб і котла. Не відбудеться замерзання системи і розрив труб при припиненні подачі газу в котел або після довгого вимкнення електропостачання;
2. Висока швидкість обігрівання: на повне прогрівання приміщення йде 20-40 хвилин, навіть у випадку початкової нульової температури;
3. Економічність: підвищення ККД системи досягається через відсутність проміжного теплоносія;
4. Надійність і довговічність: при умові грамотного монтажу і при регулярному обслуговуванні система працює понад 20 років.

Обігрівання повітрям економічне, безпечне, просте у використанні і довговічне. Це досягається тоді, коли систему правильно розраховують і монтують професіонали. Тоді не буде перегрівання кімнат, додаткового шуму, протягів. Грамотно спроектована система і якісно змонтована приносить радість і тепло в будинок.

Долучитись в Telegram