Безрамне засклення терас: новий тренд у будівництві

Вигляд наших багатоповерхових будинків може принципово змінитися завдяки певним конструктивним особливостям скляних матеріалів. Такі зміни мають можливість реалізації з двох причин: бажання мешканців змінити безликість колишніх хрущовських будинків і можливість отримати додаткову економію через збереження тепла за допомогою зовнішніх буферних конструкцій.
Багато мешканців вдосконалюють свої балкони та лоджії кожен на свій смак і в залежності від розміру гаманця. Для цього використовують засклення лоджій та балконів, але мало хто знає про будівельну новинку – безрамне засклення терас, балконів та лоджій.
7.jpg
Повним краєвидом можна милуватися тільки з незаскленого балкону. Але в холодну пору року такий «дотик» до природи неможливий через вітер і холод, котрий ще й проникає в квартиру. Саме для пошановувачів комфорту і приємних вражень будівельний ринок пропонує сучасний тип засклення балконів без звичних віконних рам. Це легка і майже непомітна конструкція як ззовні, так і з зсередини – суцільна скляна стіна.
5.jpg
Конструкція має хороші звуко- та теплоізоляційні властивості. Змінює комфортність чищення. Не всі вікна пластикових балконів вдається зручно помити. А панелі безрамного засклення можуть вільно рухатися по направлючих. Якщо балкон повністю відкрити, то панелі зсуваються в один бік. В закритому вигляді конструкція закривається на замок.
6.jpg
8.jpg
Використовується загартоване дуже міцне скло. Це дає можливість використовувати такий спосіб засклення для великих площ. Можна використовувати такі конструкції для терас, ресторанів або кафе.
Долучитись в Telegram