4 переваги повітряного опалення

Більшість систем обігрівання використовують водяну систему передачі тепла від теплогенератора (котла) до приміщень, де встановлені приймачі-передавачі тепла (радіатори або «тепла підлога»). Але використовується й інша система, повітряного обігріву, котра має значно вищу загальну ефективність від водяної. Традиційні системи повітряного обігрівання використовують теплогенератор.

Через нього пропускається повітря, котре підігрівається до 45-60 С і подається повітропроводами в усі кімнати. Для розігрівання повітря використовують різні варіанти теплогенераторів: – Каміни або котли на біопаливі;- Теплові помпи;- Газові котли. Кожної години система повітряного обігрівання переміщує від 1 до 4 тисяч кубометрів повітря через повітропроводи на відстань до 15 метрів від джерела тепла. 

 Мешканці, котрі обігрівають свої приміщення за допомогою повітряного обігрівання, отримують ряд переваг: 

1. Абсолютну безпеку: відсутність в системі води позбавляє страхів за протікання, не відбувається ржавіння труб і котла. Не відбудеться замерзання системи і розрив труб при припиненні подачі газу в котел або після довгого вимкнення електропостачання; 

2. Висока швидкість обігрівання: на повне прогрівання приміщення йде 20-40 хвилин, навіть у випадку початкової нульової температури; 

3. Економічність: підвищення ККД системи досягається через відсутність проміжного теплоносія; 

4. Надійність і довговічність: при умові грамотного монтажу і при регулярному обслуговуванні система працює понад 20 років.

Обігрівання повітрям економічне, безпечне, просте у використанні і довговічне. Це досягається тоді, коли систему правильно розраховують і монтують професіонали. Тоді не буде перегрівання кімнат, додаткового шуму, протягів.

Грамотно спроектована система і якісно змонтована приносить радість і тепло в будинок.

Долучитись в Telegram