Дерев’яні столи і лавки з оциліндрованого брусу додадуть відчуття казки та загадковості

Для тих, хто бажає оновити дизайн своєї дачної ділянки, варто звернути увагу на дерев’яні садові меблі. Дерев’яні столи і лавки з оциліндрованого брусу додадуть відчуття казки та загадковості вашому зеленому куточку а неповторна енергетика дерева не залишить байдужими навіть найвибагливіших поціновувачів.

Дерев'яний стіл і лавки

Завдяки своїй універсальності дерев’яні садові меблі можна перемістити в будь-який куточок вашої присадибної ділянки. Столи і лавки виготовлені з оциліндрованого брусу хвойних порід, оброблені спеціальними атмосферостійкими лаками та біозахисними речовинами відрізняються своєю стійкістю, ергономічністю, вони досить теплі й легкі. Найбільш популярною є сосна і модрина. Дерев’яні столи і лавки виготовлені з цих порід не гниють і не розсихаються.

Для того щоб меблі були міцними та надійними, ми спилюємо дерево взимку. Тоді сік не біжить по стовбуру, відповідно пори звужені і деревина містить менше вологи. Якщо ви плануєте розмістити дерев’яні столи і лавки безпосередньо в саду, слід подбати про підставки, щоб вони не вбирали вологи сирої землі. В якості підставок можуть виступити кам’яні плити, бруківка, тощо.

Дерев'яний стіл і лавки

Раз в три – чотири роки необхідно буде оновлювати захисний лаковий шар (дерев’яні меблі обов’язково просочується спеціальними складами). На зиму безумовно необхідно вносити дерев’яні садові меблі в приміщення, або ж подбати про водонепроникні чохли для них. Будівельна компанія «ДеревоДім» виготовить для вас справді якісні садові меблі з деревини хвойних порід і якщо ви дотримуватиметесь кількох простих правил догляду наведених вище, то дерев’яні лавки і столи прослужать вам кілька десятків років, не втрачаючи при цьому привабливого зовнішнього вигляду.

Джерело

Долучитись в Telegram