Фото Креативних камінів від Planika Fires

Ця запальна колекція нових креативних камінів від Planika Fires, народжені під враженням від видів гори Улуру в Австралії, відомої, як Айерс-Рок (Ayers Rock). Творці колекції говорять нам: «Атмосфера, створена вогнем, надихнула двох творців на те, щоб відшукати найлегший шлях ввести це полум’я в сучасний інтер’єр.

Їх головною метою стало подолання можливих неприємних наслідків у процесі користування каміном у вигляді сажі, попелу і необхідності в димоході ». Ось, що вони придумали …

Низькорівневий камін в самому центрі кімнати наштовхує на літні спогади про проведений час на внутрішньому дворику біля вогнища.

каміни дизайн

Це рішення каміна з відкритим верхом виглядає приголомшливо в будинку для молодої пари, яка не проти розважити своїх гостей або колег. Але, якщо в будинку є маленькі діти, то, безумовно, подібні камінні вишукування безумовно не підійдуть.

каміни дизайн

каміни дизайн

Автономні каміни дозволяють зробити деякі трансформації в номері, в результаті яких він перетвориться на отаке романтичне гніздечко.

каміни дизайн

Коли дивишся на цей відкритий фасад каміна, то в уяві одразу ж постають образ лігва лиходія, де полум’я горітиме в присутності сил зла.

каміни дизайн

Камін, який встановлений високій стіні, акцентує увагу на мерехтливому центрі приміщення. Подібне розташування зручно тому, що блиском каміна можна насолодитися навіть незважаючи на високу спинку дивана.

каміни дизайн

каміни дизайн

Це досить м’який варіант дизайну каміна в поєднанні з плавними лініями «космічного корабля».

каміни дизайн

Камін, який замаскований під вазу, привносить сюди затишне світло, хоча не зовсім добре підходить для холодного клімату з похмурими холодним місяцями, коли для того, щоб зігрітися взимку потрібно щось більш суттєве. Або хоча б кілька подібних камінів.

каміни дизайн

Джерело

Долучитись в Telegram