Герметизація шва навколо ванни

Всі стики і шви навколо санітарно-технічного обладнання, встановленого у ванній кімнаті, не повинні пропускати воду. Просочуванню вологи через шов навколо раковини або ванни неминуче зруйнує дотичну стіну. Вважаєте, що такою відповідальною роботою повинен займатися фахівець? Аж ніяк. Все це зробити ви і самі можете.

Вам знадобиться:
1. Мастика в тюбику або мастика і плунжерний пістолет.
2. Ножиці.
3. Самоклеючий шнур (як другий варіант).

Процес:
1. Добре очистіть несучу стіну, приберіть сліди вологості і залишки колишнього шва.

2. Просушіть її. Якщо буде можливість не варто користуватися ванною кілька днів.

3. Прочистіть на всю глибину і знежирте стик між ванною (раковиною) і стіною.

4. Візьміть силіконову мастику в тюбику і зріжте носик тюбика. Враховуйте, що ширина шва залежить від кута зрізу на шийці тюбика – чим гостріше кут, тим тонше буде шов і навпаки, якщо надріз великий, то і шов буде широкий.

5. Натисніть на тюбик і викладіть на крайку шва рівну безперервну лінію клейкої речовини. Якщо мастика наноситься плунжерним пістолетом, то поєднавши носик патрона з початковою точкою шва, натискайте на спуск і проведіть носиком патрона по всьому шву.

5. Акуратно розгладьте мастику змоченим в мильній воді пальцем. Випадково залишені бризки і плями відразу ж витирайте губкою і змивайте водою.

6. Можна також виконати шов просто наклавши на стик між стіною і ванною самоклеючий шнур і провівши по ньому пальцем. Хоча цей спосіб поступається в герметичності і міцності вищеописаному варіанту.

Долучитись в Telegram