Літо-2017: в який колір модно фарбувати стіни в цьому сезоні

Зазвичай ми плануємо косметичний ремонт на літо. І це цілком логічно: по-перше, в теплу пору року можна відкрити вікна і провітрити приміщення після фарбувальних робіт, по-друге, відпустку ми теж найчастіше беремо в цей час і можемо її частково пожертвувати заради оновлення інтер’єру. І, нарешті, літо – це завжди відчуття сонця і радості і так хочеться змінити щось у своєму житті, розфарбувавши його більш соковитими фарбами.

А які ж кольори актуальні та стильні влітку 2017?

ІНТЕР’ЄР В ПРИРОДНОМУ СТИЛІ.

Джерело

pic

Весь світ прагне зараз до натуральності і екологічності. І ці тенденції не могли не вплинути на сучасні інтер’єри, повідомляє нам Panton Color institute (всесвітньо відома організація, яка двічі на рік – навесні і восени – оголошує десятку наймодніших кольорів сезону).

pic

pic

Отже, модними в цьому сезоні будуть всі природні тони і поєднання. Зверніть увагу на відтінки міді, кориці, охри і теракотовий колір. Щоб інтер’єр занадто не «тиснув», ці кольори доречно поєднувати з чорним і білим.

Наступний варіант підійде тим, хто любить проводити час в лісі.

pic

Атмосферу прогулянки на природі допоможуть створити м’ятний і смарагдовий кольори. Їх можна поєднувати з усіма відтінками сірого, пурпурного або навіть кольором соковитого лайма.

picДоповнити картину допоможуть живі і стабілізовані рослини, тераріуми і акваріуми, підвісні кошики з живими квітами, пташині клітки і позолочені елементи інтер’єру.

Гарна новина для тих, хто недавно зробив ремонт. Цього року, як і раніше в моді блакитний і пудровий рожевий. Тому якщо ви недавно освіжили стіни в ці кольори, ви все ще в тренді.

pic

pic

pic

Також крім природних інтер’єрів актуальним залишається і мінімалістичний стиль.

pic

Тут доречно говорити про з’єднання оливкового, м’ятного, темно-гранатового і всіх відтінків коричневого кольорю.

pic

Активно використовуються в сучасному дизайні і пастельні тони, особливо приглушені відтінки жовтого і зеленого. Натхнення вам!

pic

pic

 

Долучитись в Telegram