У «Київміськбуді» зупинили роботи на всіх майданчиках через псевдоактивістів

Будівельники Київміськбуду провели попереджувальний страйк. На одну годину на всіх будмайданчиках столиці зупинилася робота.

Про це повідомляє прес-служба Київміськбуду.

«На одну годину будівельники зупинили роботу на всіх 54 будівельних об’єктах компанії. Страйк попереджувальний. Забудовники вимагають від столичної влади, міліції та Мін’юсту захистити законні будівництва від свавілля. Через напад так званих «тітушек» будівельна галузь опинилася на межі колапсу. Псевдоактивісти б’ють робочих, ламають огорожі і знищують дорогу будівельну техніку. У минулому році, за підрахунками експертів, роботу будівельників у Києві блокували понад 80 разів. Йдеться про законні будівництва, на які у забудовника є всі дозвільні документи», – йдеться в повідомленні.

Cbv1gLsWIAEzBHbКерівники будівельних організацій скаржаться, що через такі дії робочі все частіше відмовляються виходити на роботу. Це впливає і на строки будівництва, і на економіку в цілому. Адже будівельна галузь дає роботу 5-7 суміжним організаціям, платить дивіденди, привертає великі інвестиції. Страждають від такого свавілля і сім’ї будівельників.

Керуючий справами ПАТ «ХК «Київміськбуд» Юрій Зубко наголошує, що «будівельна галузь є одним з тих китів, на яких тримається наша економіка. Зупиниться будівництво – впаде економіка».

Зубко вбачає в діях «активістів» добре продуману лінію поведінки тих, хто зацікавлений в розхитуванні ситуації в країні. А тому закликає інвесторів, по-перше, не панікувати, а по-друге – підтримати будівельників в їх акції опору.

Долучитись в Telegram