ВАРТО ЗНАТИ – З чого складаються сходи

Структура сходів складається з двох основних частин:  сходових маршів і площадок. Іноді замість площадок використовуються забіжні “кутові”    сходинки.

Площадка – пряма горизонтальна поверхня, яка сполучає між собою марші. Зазвичай проміжні площадки встановлюють для переходу з одного маршу на інший, де вимагається замінити напрям або дуже велика висота сходів.

Кутові сходинки, як і площадки, сполучають між собою марші і істотно економлять простір, займаний сходами. Тому в квартирах ставлять саме кутові східці, для економії місця і зручності.

c3c484d02a12a8e20a171cff4bd9387cЩо з себе представляє марш? Марш – пряма частина сходів, що сполучає між собою дві площадки.  Складається з 3-х і більше  сходинок, які закріплені на двох несучих балках, – косоурі або тятиві. Косоури розташовані під східцями, тятива розташована з боків (торців) східців. Сходи діляться на: одномаршеві,двохмаршеві і багатомаршеві., а також гвинтові.

Одномаршеві сходи  – актуальні у наш час і на  відмінність від гвинтових, можуть розрізнятися по конструкції, яка підбирається під певний дизайн.

Двохмаршеві дають можливість змінити кут заходу за рахунок повороту.

Багатомаршеві вміщують від 3-х і більше маршів, в яких площадки однакової  ширини з самим маршем.

Джерело

Долучитись в Telegram