ЯК ПОЗБАВИТИСЯ ВІД МОЛІ

Якщо у вашому домі оселилися неприємні сусіди у вигляді молі, ми, звичайно, хочемо позбутися їх якомога швидше. Моль буває різних підвидів. Сьогодні ми поговоримо про ту, яка селиться на кухні і псує наші продукти. Поява харчової молі завжди викликає обурення у господині. Хочеться якомога швидше від неї позбутися, і ми вам розповімо як.

Звідки з’являється?

Навіть сама найкраща господиня не завжди зможе уникнути появи харчової молі. Найчастіше моль проникає в наш будинок в принесених з магазину продуктах харчування. Це може бути що завгодно: крупа, цукор, печиво або цукерки, чай. Як тільки молі набридне її укриття, вона прогризе собі шлях на волю і влаштується в ваших продуктах. Далі моль буде відкладати яйця, з них з’являться личинки і, в майбутньому, кількість молі на вашій кухні буде тільки збільшуватися.

Як запобігти?

Кращою профілактикою від появи молі є своєчасна перевірка всіх принесених в будинок продуктів. Якщо Ви купили крупу, цукор, цукерки, борошно або які-небудь сипучі продукти, не полінуйтеся відразу пересипати їх у скляну або металеву ємність. Пакети не найкращий вибір для зберігання продуктів. Хоч ми і не знищимо моль, але вона не зможе вилетіти з ємності і оселитися у вас на кухні. Якщо ємності, в яких зберігаються продукти, прозорі, у вас є можливість помітити моль і знищити її.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Як позбутися?

Як тільки Ви помітили в будинку харчову моль, відразу ж приступайте до дій за її активного знищення. Потрібно знайти джерело поширення шкідників. Слід переглянути і перебрати всі продукти харчування на кухні. Все зіпсоване — викинути. Уцілілі продукти пересипати в чисті ємності. Потім на кухні потрібно зробити генеральне прибирання. Всі шафи, полички, посуд слід помити спочатку мильним розчином, а потім оцтовим розчином. Приміщення гарненько провітрюємо. Якщо протягом наступних 3 — ьох днів моль не дасть про себе знати, значить Ви впоралися із завданням і позбулися неї. Якщо ж комахи знову почнуть з’являтися, не турбуйтеся і проведіть процедуру ще раз. Можливо, в перший раз Ви пропустили яке-небудь затишне містечко з яйцями комах.

Народні способи

Зіткнутися з такою проблемою, як харчова моль довелося і нашим предкам. Саме вони помітили, що запах часнику відлякує цього шкідника. Часник слід почистити і покласти по зубчику в кожну з ємностей з крупами і сипучими продуктами. Запах часнику відлякає моль і, в теж час, не залишатиметься на продуктах.

Другий спосіб, це розвісити по будинку пучки сухої лаванди. Як і з випадку з звичайної міллю, харчова не переносить цю рослину.

Наступний спосіб, швидше профілактичний, закладіть всі отвори, через які моль зможе потрапити в будинок. Потрібно закрити сіткою вентиляцію, прибрати щілини і т.д…

Чітко виконуючи всі ws порада ,ви неодмінно назавжди забудете про цих неприємних комах!

Джерело

Долучитись в Telegram