ЯКИЙ КОЛІР ФАРБИ ОБРАТИ ДЛЯ СПАЛЬНІ?

Колір у спальні відіграє ключову роль, оскільки саме він визначає настрій, який пануватиме в помешканні. Головним фактором, звісно, є наші вподобання. Однак варто пам’ятати про декілька важливих правил, якими потрібно керуватись у виборі кольору для спальні, щоб не накоїти помилок і щоб результат роботи був таким, якого ми очікуємо. Для досягнення такого результату ідеально підходять такі фарби як Sniezka Nature, Sniezka Design Lux 3, Sniezka Max Latex та інші.

Насамперед необхідно враховувати розмір кімнати. Якщо приміщення невелике, слід використати світліші фарби, щоб у кімнаті стало більше повітря і світла. Темні кольори можуть візуально невиправдано зменшити простір, через що він видаватиметься задушливим і гнітючим. Теплі барви створюють враження “виходу навпроти” і таким чином зменшують інтер’єр. Якщо ми хочемо використати відтінки з теплої кольорової гами у невеликому приміщенні, їх варто застосувати, наприклад, на одній зі стін, пофарбувавши інші у світлі, нейтральні кольори.

колір стін у спальні

Холодні кольори використовуємо в приміщеннях із великою кількістю сонячного світла, а також для вікон, що виходять на південь і захід. Якщо ж для нас дуже важливо внести до спальні темно-блакитні чи зелені відтінки, а денного світла в ній мало, потрібно ретельно спроектувати електричне освітлення. Численні точки освітлення (нічники, бра, торшери, підсвічені карнизи) сприяють ефекту розсіювання світла, що позитивно впливатиме на атмосферу в спальні.
колір стін у спальні

На ринку також доступні спеціальні лампи розжарювання в теплих тонах. Їхнє м’яке світло може підкреслити або змінити відтінок у нашій спальні. Завдяки таким лампам розжарювання атмосфера у спальні може бути ввечері однією (теплою, заспокійливою) та зовсім інакшою вранці (освіжаючою, стимулюючою),оскільки той самий колір по-одному виглядатиме при освітленні лампами розжарювання та по-іншому – при денному світлі.
кольори для спальні

Для багатьох людей вибір кольору для спальні є великою проблемою. Вони не знають, що їм подобається, або ж їм до вподоби настільки багато кольорів, що не можуть визначитися з ними. У такому випадку варто звернути увагу на нейтральні кольори (сірі, білі, бежеві, коричневі). Інтер’єр, створений за допомогою таких кольорів, становитиме основу для змінних аксесуарів. Подушки, покривала, штори, свічки, інші дрібнички в інтер’єрі можна буде легко змінювати залежно від настрою, пори року або моди.
кольори для спальні

Але у випадку зі спальнею завжди потрібно керуватися радше суб’єктивним “відчуттям” кольору, аніж існуючою модою. Також легше, ніж барви, підібрати постільну білизну, і вона значно краще виглядає, коли тлом для неї служать стіни в нейтральних тонах. Створена в такий спосіб спальня буде універсальною і протягом багатьох років тішитиме нас своїм інтер’єром.

кольори для спальніЯкщо у вас велика спальня і ви вирішили використати насичені кольори, варто подумати над тим, щоб якісно урізноманітнити елементи оздоблення інтер’єру. Добре, якщо меблі, постіль та аксесуари будуть світлішими від основних барв. Однак не варто забувати, що в спальні краще уникати перевантаження стимулюючими і контрастними кольорами та поєднання великої кількості барв.

кольори для спальні

Джерело

Долучитись в Telegram